[ Index
] [ Nowości
] [ Coś ] [ O Artystce ] [ Wystawy indywidualne ] [ Wystawy zbiorowe ] [
Aukcje ]
[ GALERIE ] [
wersja angielska ]
Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla dzieci - Rzeszów 2020 >> więcej o aukcji << 16 sierpnia 2020 r Poświęcenie portretu św. Faustyny namalowany dla kościoła św. Józefa w Katowicach Załężu https://photos.app.goo.gl/hJWEyMZejjvRgcz67 XXII Aukcja - Fundacja Godula Hope 23.listopad 2019 Katowice>> więcej o aukcji << XXI Aukcja - Fundacja Godula Hope 17.listopad 2018 Katowice
>> więcej o aukcji << XV Aukcja "Bliźniemu swemu..." 2018 >> więcej o aukcji << XX Aukcja - Fundacja Godula Hope 18.listopad 2017 Hotel Monopol Poświęcenie obrazu "Św.Teresa" w Hospicjum Cordis - 15.06.2017 Już
w sobotę 19.11.2016 -
Aukcja Godula
Hope obraz
"Dworek
Jurczyce" podarowany na aukcję przez autorkę 14
sierpnia na mszy Św. w kościele w Katowicach -Załężu
w parafii Św. Józefa z okazji 75 roczniy śmierci męczeńskiej Św. Maksymiliana KOLBE został poświęcony obraz "Św. MAKSYMILIAN" namalowany i podarowany przez autorkę ( Krystyna Jasińska) https://goo.gl/photos/nUEZXQhC2SHz2TMB7 >> więcej o wydarzeniu <<
XIV Aukcja
- Bliźniemu Swemu...2016 Tytuł: " Poranne mgły "
Możliwość licytacji pracy przez
telefon :
8.11.2015 -
Aukcja Godula
Hope 8.11.2014 -
Aukcja Godula
Hope
6.01.2013. Aukcja
obrazów Sala Koncertowa
Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego
Aukcja Godula
Hope 2012
XII Aukcja
- Bliźniemu Swemu...2012
aukcja charytatywna
grudzień 2011 filharmonia - fundacja "Uśmiech dzieciom"
19.12.2011
aukcja charytatywna 12
grudzień 2010 fundacja "Uśmiech
dzieciom" w Kinoteatrze RIALTO
w Katowicach Krystyna Jasińska -
Żelazowa Wola, olej 40 x 50 cm
20.listopad 2010 sierpień
2010 Wernisaż w Gorzykowie
obrazy na aukcje na Hospicjum w Zielonej Górze więcej >> Winnice 2010 << more http://picasaweb.google.com/obrazyJasinska/Sierpien2010WernisazWGorzykowie aukcja charytatywna 13 grudzień 2009 w Filharmonii Śląskiej w Katowicach - fundacja "Uśmiech dzieciom" Mały biały dworek
olej, 50 x 60 cm XII
Aukcja - Fundacja Godula Hope
21.listopad 2009 Hotel Monopol
aukcja charytatywna
grudzień 2008 filharmonia - fundacja "Uśmiech dzieciom" 2.listopad 2009 XI Aukcja - Fundacja Godula Hope Hotel Monopol >> więcej o aukcji << Tytuł: Motyw
jesienny 10 aukcja dzieł sztuki na rzecz Fundacji Godula Hope (31.05.2008) Teatr Rozrywki w Chorzowie (Gordon Haskell i Katarzyna Skrzynecka, Zespół Teatru Rozrywki Tytuł: Żelazowa Wola AUKCJE CHARYTATYWNE 2007 9 aukcja dzieł sztuki na rzecz Fundacji Godula Hope (12.05.2007) – Teatr Rozrywki w Chorzowie (Ewelina Flinta, Vladimir Lichnovsky) aukcja charytatywna Tytuł: Malwy aukcja charytatywna grudzień 2007 - filharmonia - fundacja "Uśmiech dzieciom"
10.12.2006r - Filharmonia Katowice Aukcja Obrazów na rzecz Fundacji "Uśmiech Dzieciom"
>>>Więcej o aukcji<<<
24 listopada 2006 - Fundacja
Godula Hope 9 Aukcji Dzieł Sztuki, która odbędzie się w dniu 24 listopada 2006r. o godzinie 19.30 w Hotelu Monopol, w Katowicach przy ulicy Dworcowej 5. Aukcję poprowadzi Ireneusz Bieleninik i Krystyna Zamorska. Wieczór uświetnią Alina Mróz i Kwintet Śląskich Kameralistów. >>>Więcej zdjęć z aukcji<<< 25 listopada 2005 - Fundacja
Godula Hope Obraz podarowany przez artystkę - "Pszczyna" rok 2005 malarstwo
olejne na płótnie
60x50 cm, został sprzedany za 6000 zł
oto co pisza gazety ( Dziennik Zachodni )
powiększena https://photos.app.goo.gl/tWJEBt7QvShw61N32 7 aukcja dzieł sztuki Fundacja Godula Hope galeria https://photos.app.goo.gl/vKFBIOPMKZ2Zp74I2 "Chata Grębanin"- malarstwo olejne na płótnie 60x50 cm, rok 2004 Obraz podarowany przez artystkę . Został on sprzedany za kwotę 6.500 zł. >> więcej o aukcji << listopad 2004 - Wyjazd "Ślaskich Krystyn" na pielgrzymkę do Papieża. https://photos.app.goo.gl/OdXh5TRxADnncysp2 Ojciec Święty otrzymał w darze ten obraz ( 40/50 olej ) aukcja dzieł sztuki współczesnych malarzy śląskich na rzecz powstającej we Lwowie pierwszej polsko-ukraińskiej rozgłośni radiowej strona radia Katowice Spośród wystawionych prac, najwyższą cenę uzyskał obraz Krystyny Jasińskiej zatytułowany "Pszczyna, Park i Pałac" - olej 50x60 cm. Został on sprzedany za kwotę 3.500 zł. |