XII Aukcja - Bliźniemu Swemu...2012
 30 lat Towarzystwa Pomocy im. Św.Brata Alberta
 Wernisaż odbył się 25 stycznia w środę 2012 roku o godzinie 18.00.
82jasinska_krystyna.jpg
"W plenerze"  płótno, olej, 60 x 50
 wystawa przedaukcyjna prezentująca niemałą liczbę dzieł, bo aż 283 znanych i uznanych artystów.

 w  Katowicach  w
Galerii Sztuki Współczesnej BWA
25.01.2012 r (środa) - 12.02.2012 r (niedziela)

DSC01314.JPG

Pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji "Bliźniemu swemu..." działającej na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Fundacja otacza opieką m.in. ludzi ubogich, samotnych i starszych oraz pomaga wychowankom domów dziecka.

Wystawa była do tej pory pokazywana w Warszawie, Koszalinie i Wrocławiu.

Aukcja Bliźniemu swemu... 2012

18.03.2012 roku godz. 10:00 (niedziela)

Millenium Hall
Rzeszów
35- 959 Rzeszów, ul. Kopisto 1
tel. (+48 17) 770 07 00

Możliwość licytacji prac przez telefon pod numerami :
609 469 500,   502 034 714,   504 015 202

.

Copyright © 2011 Katarzyna Lazar