30 lat Towarzystwa Pomocy im. Św.Brata Alberta |
Wernisaż odbył się 25 stycznia w środę
2012 roku o godzinie 18.00.
"W plenerze" płótno, olej, 60 x 50 wystawa
przedaukcyjna prezentująca niemałą liczbę dzieł, bo aż 283 znanych i
uznanych artystów.
Będzie można więc najpierw obejrzeć, a w późniejszym terminie kupić prawdziwe perełki .... w Katowicach w Galerii Sztuki Współczesnej BWA 25.01.2012 r (środa) - 12.02.2012 r (niedziela) Pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji "Bliźniemu swemu..." działającej na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Fundacja otacza opieką m.in. ludzi ubogich, samotnych i starszych oraz pomaga wychowankom domów dziecka. Wystawa była do tej pory pokazywana w Warszawie, Koszalinie i Wrocławiu. Aukcja Bliźniemu swemu... 2012 18.03.2012 roku godz. 10:00 (niedziela)